• BBTRS - Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastus

    Terviklik lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. BBTRS põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga, spetsiaalsete puudutuste- ja kehatöö tehnikatega, keha tuuma pinge vabastamise harjutustega, õrnal emotsioonide vabastamise ja meditatsiooni praktikate oskusliku kombineerimisega. Süsteem baseerub kehasse ja mõttemustritesse kinni jäänud pingekollete tuvastamisel. BBTRS võimaldab meil kogeda kõiki inimestele omaseid tundeid ja emotsioone, avardades samal ajal võimekust toetada ja omaks võtta eluenergia vaba liikumist.

  • MER - Sidekoe energeetiline vabastus

    Myofascial Energetic Release ehk lihassidekoe energeetiline vabastamine on võimas elumuutev teraapia. Peamine valu ja pingete põhjus kehas on viie eri tüüpi pehme koe üle pingutamine: lihase, sidekoe, naha, sidemete ja närvide rebestus. Selline krooniline pinge blokeerib vereringet, hapniku ja energia liikumist nendesse pehmetesse, tundlikesse kudedesse. Kokkutõmbunud kude surub valuretseptoritele põhjustades 90% kroonilistest valudest, mille all inimkond kannatab. Lihassidekoe energia vabastamise eesmärk on leevendada valu ja taastada funktsiooni, mis juhib inimese aktiivsesse valu ja pinge vabasse ellu.

  • LLN - Hawaii massaaž Lomi Lomi Nui

    Lomi Lomi Nui väelist ja tervendavat massaaži tuntakse Hawaii pühade ja auväärsete traditsioonide kandjana ning seda anti edasi põlvest põlve. Lomi kogemus inspireerib ja avab tõelise potensiaali. Seanss algab alati sellega, et tehakse taotlus spetsiaalselt massaaži saava inimese tervendamiseks. Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist. Pealaest jalataldadeni ulatuvad rütmilised puudutused juhatavad energiavoogu kehas. Toimub sügav lõdvestus ja puhkus ning sügavam ühendumine iseenda kehaga.