Õpe annab professionaalseid oskusi kõikidele huvilistele, juba tegutsevatele terapeutidele ning kehatööga alustavatele praktikutele. Kursused pakuvad uusi teadmisi ja oskusi, isiklikku tervenemist, arengut ning transformatsiooni. Keskendume meditatsioonile, kui ühendavale vahendile, mis toetab isiklikku kasvu ja õppeprotsessi. Fookuses on väljaõpe vormid, mis töötavad struktuurse integratsiooni, valusündroomi ja traumade tervendamisega.

  • MER - Sidekoe energeetiline vabastus

    Myofascial Energetic Release ehk lihassidekoe energeetiline vabastamine on võimas elumuutev teraapia. Peamine valu ja pingete põhjus kehas on viie eri tüüpi pehme koe üle pingutamine: lihase, sidekoe, naha, sidemete ja närvide rebestus. Selline krooniline pinge blokeerib vereringet, hapniku ja energia liikumist nendesse pehmetesse, tundlikesse kudedesse. Kokkutõmbunud kude surub valuretseptoritele põhjustades 90% kroonilistest valudest, mille all inimkond kannatab. Lihassidekoe energia vabastamise eesmärk on leevendada valu ja taastada funktsiooni, mis juhib inimese aktiivsesse valu ja pinge vabasse ellu.

  • LLN - Hawaii massaaž Lomi Lomi Nui

    Lomi Lomi Nui väelist ja tervendavat massaaži tuntakse Hawaii pühade ja auväärsete traditsioonide kandjana ning seda anti edasi põlvest põlve. Lomi kogemus inspireerib ja avab tõelise potensiaali. Seanss algab alati sellega, et tehakse taotlus spetsiaalselt massaaži saava inimese tervendamiseks. Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist. Pealaest jalataldadeni ulatuvad rütmilised puudutused juhatavad energiavoogu kehas. Toimub sügav lõdvestus ja puhkus ning sügavam ühendumine iseenda kehaga.

  • BBTRS - Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastus

    Terviklik lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. BBTRS põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga, spetsiaalsete puudutuste- ja kehatöö tehnikatega, keha tuuma pinge vabastamise harjutustega, õrnal emotsioonide vabastamise ja meditatsiooni praktikate oskusliku kombineerimisega. Süsteem baseerub kehasse ja mõttemustritesse kinni jäänud pingekollete tuvastamisel. BBTRS võimaldab meil kogeda kõiki inimestele omaseid tundeid ja emotsioone, avardades samal ajal võimekust toetada ja omaks võtta eluenergia vaba liikumist.

Probleem

Krooniline seljavalu on viie enamlevinud arstikülastuse põhjuse seas ja seda soodustab vales asendis istumine, nõrgad ja lühenenud lihased ning pidev stress. Uuringute andmetel on kuni 80% elanikkonnast vähemalt kord elus tundnud piinavat valu seljas. Seljavalu võib tulla ootamatult, aga vahel hakkab vaikselt vinduma, kuni kulmineerub tugevate valusööstudega. Paljud saavad diagnoosiks "krooniline valu". Tuleb meeles pidada, et krooniline valu vajab tähelepanu ning ühtlast ja tervist toetavat ravi.

Küsimus

Kas kroonlistele valudele on üldse lahendust? Milline teraapia seljavalusid leevendab? Valuvaigistid aitavad igapäevase liikumisega toime tulla, aga ei lahenda probleemi täielikult.
(Tähelepanu! Igapäevane põletikuvastaste ravimite kasutamine võib kaasa tuua tõsiseid probleeme, alates maoärritusest kuni tõsiste tervisehädadeni!)

Lahendus

Seljavalude põhjus on enamasti kas kaelas, abaluude vahel, alaseljas või ristluus. Massaažiteraaapa aitab hinnata lülisamba ja vaagnaliigeste seisundit ja MER massaaž vabastab sidekoe pingeid, tuues leevendust kroonilistele valudele. Lomi Lomi Nui massaaž parandab vereringet ja toetab samuti keha isetervenemist (meie rakud on pidevas uuenemises, seega organism saab ennast ise taastada). Hingamisteraapia tegeleb närvisüsteemi vabastuse ja rakumäluga. Suur osa valusid on seotud stressiga. Lisaks soovitame sportimist ja lihaskorseti tugevdamist koduste harjutustega.

Liitu tervisliku eluviisi uudiskirjaga

Teraapiakursuste ja holistikaga seotud teemade ja teiste hulgas ka tasuta kursuste info Sinu postkasti! P.S Me ei spämmi ega jaga Sinu infot, kunagi!

Uued blogipostitused

Õpingud BAI-s andsid mulle teadmised, et alustada tööd kehatöö terapeudina! Kõik moodulid oli põhjalikud ning praktilised.

5

aastat Eestis

3

teraapiavormi

101%

armastust