Kuidas hindad enda maandatust?

Kindlasti on erinevates koolkondades suur hulk praktikaid ja harjutusi, mis aitavad maa-ühendust parandada või tekitada.

Järgnevalt toome välja kuus väga lihtsalt tehtavat harjutust, mis aitavad maandust suurendada.

Lihtne ei ole alati halb. Kui lühike ja lihtne viis mahub paremini meie ajakavasse või on koheselt tehtav, siis on see üks ütlemata hea viis maa-ühendust nautida.

Tihti on nii, et loe ja kuuleme igasugu põnevaid tehnikaid ja harjutusi, aga ei jõua kunagi ise proovimiseni. Miks? See on otsustamise ja kättevõtmise asi!

Teeme iga päev lugematul arvul valikuid. Ja mis on meie elu? Nende kõikide pisitillukeste ja loomulikult ka suurte valikute tulem. 

Järgmine kord, kui tunned, et sa pole päris sina ise või pea on laiali otsas, siis vali järgnevast listis meelepärane punkt ja võta teooria kasutusse!

  • Koputa mõne minuti jooksul kandasid ja jalataldu kordamööda vastu maad. Kõige parem, kui saad seda teha paljujalu ja õues. Selline koputamine mõjutab tugevalt taldade all olevaid energiapunkte.
  • Maa energiat aitab hästi aktiveerida ka keha raputamine. Seda võid teha nii seistes kui ka selili asendis, kus käed ja jalad taeva poole tõstetud. Proovi raputada koos teadliku tunnetuse ja ühtlase hingamisega. Rappumine ei pea olema väliselt väga nähtav, aga ennekõike just seesmiselt tajutav. Peale minutit puhka veidi ja soovi korral korda.
  • Liigu! Sinu jaoks võib see olla kas kõndimine, jooks, tants, võimlemine või kodus ja aias toimetamine. Samal ajal püüa saada kontakti oma kehaga. Mis toimub liikumise ajal sinu jalgades, kätes, kõhus ja ka varbaotstes? Uskumatu, et inimesed saavad lahti kroonilistest valudest ja liigeseprobleemidest, kui nad hakkavad lõpuks oma keha igapäevaselt liigutama!
  • Tee õhtul kehale või jalgadele meresoola või Epsom soola vanni. Sool on energeetiliselt puhastav ning maise päritoluga, mis aitab peale päevaseid toimetusi kõik ebavajaliku pehmelt "maha laadida".
  • Kiire linnainimese maandus - kuula youtubest loodushelisid. Eriti hea lahendus neile, kes ei ela roheluses ja kellel aknast kostub autode müra, mitte linnulaul. Loodushelisid saad nautida nii kontoris, autoroolis kui ka kõrvaklappides hambaarsti juures. Otsusta omal valikul, et kas sind maandaks täna pigem veevulin, linnulaul või metsakohin.
  • Käi võimalikult palju paljajalu, eriti just õues ja naturaalsetel pindadel.

Ehk oled varasemalt täheldanud, et mõningad looduslikud puhtad maitsed, eeterlikud õlid ja kristallid on sulle paremat maandatust pakkunud. Jah, näiteks juurviljadel ja looduslikel magusatel maitsetel on omadus maandatust tuua. Samuti on väga hea peale vaimsete praktikate või kasvõi meditatsiooni tegemist kasutada poolvääriskivisid või meelepäraseid eeterlikke õlisid, et ennast sealt kõrgetest vibtatsioonidest pehmelt maiste toimetuste juurde tagasi tuua.

 

Jaga meiega oma lemmik viise, mida kasutad parema maanduse saavutamiseks!