Õppe läbinud terapeudid

Meie õpilased on kehatöö- ja massaažiterapeudid, joogaõpilased ja -õpetajad, psühholoogid ja psühhoterapeudid, akupunturistid, naturopaadid ja teised kehale orineteeritud terapeudid ja praktikud. BAI vilistlaste hulgas on mitmeid terapeute, kes tegelevad aktiivselt holistilise kehatöö ja hingamisteraapiaga

Meie terapeudid on oma valdkonnale pühendunud professionaalid – terapeudid ja massöörid, kes on abiks nii füüsiliste kui ka emotsionaalsete murede lahendamisel. BBTRS biodünaamiline hingamisteraapia, Lomi Lomi Nui massaaž ja MER sidekoe vabastus aitavad aimu saada keha saadetud märguannetest ja leida tee valuvaba eluni. 

Usume, et kõik inimesed tahavad enda vaimse ja füüsilise tervise eest parimat hoolt kanda, aga sageli ei teata, kuidas iseseisvalt jõuda soovitud tulemuseni.

 • Kati Lehepuu-Söödor Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tallinn

  58189188
  kati.lehepuu@gmail.com

  Sügavad hingetõmbed on nagu armastuskirjad oma kehale! BBTRS meetod on toonud suure muutuse minu enda ellu ja mul on hea meel hingamisteraapiat ka teistele tutvustada. Olen spetsialiseerunud naistega töötamisele ja vägivallaga (vaimne, füüsiline, seksuaalne) seotud traumade tööle. 

 • Heiki Tomson Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tallinn

  5099920
  info@teadlikhingamine.ee

  Praktiseerinud teadliku hingamist 2014 aastast. Eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö. Hingamise kvaliteedist sõltub inimese elukogemuse kvaliteet. Igal hetkel.

 • Margit Raias Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tallinn

  5041108
  margit.raias@gmail.com

  Kas teadsid, et sul on võimalik oma elu ühe hingetõmbega muuta, kui sa vaid otsustad seda teha? Kui mul on vaja mingit kiiret lahendust, rohkem energiat või vastupidi lõõgastust, tulevad appi lihtsad ja väga tõhusad hingamismustrid.

 • Reet Karro Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tartu

  56492769
  reetkarro@gmail.com

  Õpe on olnud nauditav – piisavas koguses teooriat ja seletusi, palju harjutamist, näidisseansside vaatamist ja meditatsioone. See on muutnud minu terapeudina tegutsemist – olen kliendi jaoks rohkem kohal, mul on laiem valik võtteid toetamiseks ja palju kogemusi.

 • Lissi Laiduner Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tartu & Nõo

  56865309
  tktasakaal@online.ee

  On loomulik mõelda, et hingamine on automaatne kehaline protsess. Kuid kui hingamisele tähelepanu pöörata, muuta see teadlikuks, muudab see sinu elu. BBTRS on suurepärane meetod aitamaks vabastada möödunud valud, et saaks elada rahus ning vabana.  

 • Kriste Eerme Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Lomi Lomi Nui ja MER massöör, Tallinn

  56564707
  kristeeerme@gmail.com

  Tegelenud kehatöö, massaaži ja hingamisega alates aastast 2015. Regulaarse praktiseerimise ja enesetäiendamise käigus on mul arenenud intuitiivne kehatunnetus, mis võimaldab mul mõista, millist teraapiat kliendile vaja on, et ta saaks kontakti oma tõelise olemusega, kust saab alguse tervenemine nii keha kui hinge tasandil. Tuletame kehale meelde, mis tunne on olla tasakaalus, tunda elurõõmu ja rahulolu.

 • Andres Viitkin MER massöör, Tallinn, Tartu, Põlva, Võru

  56154408
  andres.viitkin@gmail.com

  Olen läbinud kõik neli MER massaaži kursust ja jaganud seda imelist massaaži klientidele alates aastast 2015. Iga massaaž on minu jaoks nagu meditatiivne rännak koos kliendiga. Parim tagasiside on klientide toredad muutused. 

 • Tiina Kaljula MER massöör, Viljandi

  58438537
  spellplussou@gmail.com

  Müotastsia energeetilist vabastamist (MER) omandades olen avastanud suurepärase tööriista, mis täiendab minu teisi holistilisi praktikaid. MER lähenemine on oma olemuselt väga õrn, samas kord-korralt keha ja meele üha sügavamaid tasandeid puudutav massaaž. Klient võib kogeda lisaks pehmete kudede lõdvestumisele ja liigeste liikuvuse paranemisele sügavaid emotsionaalseid taipamisi. Seansid võivad olla elumuutvad olemuslikul tasandil. Just seepärast on MER minu ja mu klientide lemmik!

 • Anti Parker Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Lomi Lomi Nui ja MER massöör, Väike-Maarja, Tallinn, Rapla

  53239228
  antiparker@hot.ee

  Jagan õpitud teadmisi ja praktikaid pühendunult. Kõige tõhusamad on kehatööd, mis aitavad vabaneda pingetest ja traumadest.

 • Piret Kokk MER ja Lomi Lomi Nui massöör, Tallinn ja Tartu

  5262498
  piret.kokk@gmail.com

  Iga inimene on ise oma õnne sepp, aga pikal teekonnal võib olla tõuse ja mõõnu, millest läbi minekuks võib olla vaja teise kaasteelise tuge. Pakun kohalolu ja pühendumusega MER kehatööd ja lomi lomi nui massaaži, mida kutsutakse ka armastuse vooluks kätest. Elu ei pea olema võitlus, koos on kergem :) www.tervendus.com foto: Kaari Saarma

 • Signe Keernik MER massöör, Tallinn

  5188949
  signe.keernik@gmail.com

  MER massaaž puudutab nii keha kui ka meelt. Koostöös klientidega selgub sageli, et mitmed pinged kehas on põhjustatud allasurutud tunnetest ja negatiivsetest uskumustest. Tulemuseks on krooniline või akuutne valu, mis takistab keha liikumast ja igapäevaselt hästi tundmast. MER massaaž võimaldab minna piisavalt süvitsi, et läheneda kliendile kui tervikule ja taasluua vajalik tasakaal.

 • Signe Pedaja biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse terapeut, Tallinn

  51949560
  engis25@hotmail.com

  Biodünaamiline hingamine on minul aidanud vabaneda ärevusest ning pingelise tööga seotud stressist. Hingamistöö on aidanud mul teadlikult muuta oma elu ning olen saanud kontakti oma sisemise tarkuse ja väega. Kui soovid kogeda paremat versiooni iseendast, oled oodatud hingama.

 • Maivi Talving MER ja Lomi Lomi Nui massöör, Tallinn ja Viimsi

  5022540
  maivi@kristallihaldjad.ee

  Kui soovid endas saada selgust, teha ruumi rõõmule või on sul tervisemure, millele otsid lahendust - oled armastusega oodatud minu seansile. Energiaterapeudina ja MER-kehatöö praktikuna olen olnud inimeste teenistuses üle kümne aasta, toetades oma imelise olemuseni jõudmisel, tervenedes ja avardudes nii füüsilisel, hingelisel kui ka vaimsel tasandil.

 • Regina Maajärv Terapeud

  regina.maajarv@gmail.com